نمایندگی رادیاتور در اندیشه

فروشگاه نمایندگی رادیاتور در اندیشه آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه نمایندگی رادیاتور در اندیشه است.کلیه خدمات و سرویس ها توسط مجرب ترین پرسنل ها و متخصص ترین پرسنل ها انجام می شود. تمامی خدمات توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود شما عزیزان می توانید به راحتی خدمات مورد نیاز در مورد کولرگازی، آب گرم کن های دیواری، نمایندگی رادیاتور در اندیشه ،جنرال و هاسنس در اندیشه است. شما می توانید تمام خدمات مورد نیاز درمورد نمایندگی رادیاتور در اندیشه را از ما بخواهید. نمایندگی رادیاتور در اندیشه

برای اطلاعات بیشتر و انجام سفارش ها می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید یا از خود امکانات سایت استفاده کنید

برای مشاوره با شماره 09123656188 و 02165502756 تماس بگیرید.

نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور در اندیشه

درباره نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور در اندیشه

شرکت ایران رادیاتور در سال 1360 تنها با یک خط تولید و مونتاژ رادیاتور دایکاست اکسترود به نام ایران شرمن که اتفاقا دارای کیفیت و آب بندی مناسبی هم نبود و تعداد محدودی پرسنل تأسیس گردید. پس از مدت کوتاهی رادیاتور آلومینیومی این شرکت با نام جدید ایران رادیاتور به بازار عرضه شد و امروزه این شرکت به عنوان بزرگ ترین تولید کننده رادیاتور آلومینیومی در خاورمیانه شناخته می شود.

 

چه عواملی باعث استقبال از نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور در اندیشه شده است؟

استفاده از نیروهای متخصص، دانش و تکنولوژی روز دنیا و ساخت محصولات قابل اعتماد نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور در اندیشه باعث شده است تا در حال حاضر، رادیاتورهای آلومینیومی شرکت ایران رادیاتور به بیش از 30 کشور دنیا صادر گردد.

اکنون شرکت ایران رادیاتور علاوه بر تولید رادیاتور آلومینیومی، در تولید پکیج های شوفاژ، مشعل، رادیاتورهای حوله خشک کن و حتی اسپلیت نیز، محصولات خوبی به بازار عرضه می نمایند و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات تأسیسات در منطقه خاور میانه به شمار می رود. نمایندگی رادیاتور در اندیشه

انتخاب این شرکت به عنوان بهترین صادر کننده سال، در فاصله سال های 1378 تا 1384 از طرف وزارت بازرگانی، مؤید کیفیت بالای محصولات ایران رادیاتور می باشد.

تنوع در مدل و ظرفیت نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور در اندیشه

رادیاتورهای آلومینیومی نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور در اندیشه، به صورت تمام دایکاست، در ابعاد و ظرفیت های گرمایی متفاوت و در مدل هایی نظیر کال، ترموکالر، درای، تمپو، دوال، فایر، سولار و ماکسی تولید و به بازار عرضه می شوند. همچنین رادیاتورهای حوله خشک کن نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور در اندیشه نیز، در قالب دو مدل BALNEUM و OASIS و با تعداد پره و ظرفیت های متفاوت تولید می شوند.

نمایندگی رادیاتور بوتان در اندیشه

از افتخارات این شرکت میتوان به دریافت لوح صنعت سبز از سازمان محیط زیست، دریافت لوح تقدیر پیشکسوت صنعتی از سوی وزارت صنایع، واحد نمونه کشوری در استاندارد و کیفیت برتر اشاره نمود. گروه صنعتی بوتان طی سالها فعالیت همواره در تلاش بوده با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها همچنین استفاده از قطعات ایتالیایی با برند معتبر در ساخت رادیاتور بوتان، تنوع محصول در انتخاب رادیاتور و خدمات گسترده در سراسر ایران از محاسن رادیاتور بوتان می باشد.

نمایندگی رادیاتور آلومنیومی بوتان در اندیشه

شرکت بوتان از سال  1380 تولید نمایندگی رادیاتور آلومنیومی بوتان در اندیشه خود را با دستگاه های تمام روباتیک ایتالیایی آغاز نمود. همین امر باعث شد که نمایندگی رادیاتور آلومنیومی بوتان در اندیشه از ظرافت و کیفیت منحصر به فردی برخوردار شود. از جمله این ویژگی ها می توان به  بالاترین مقاومت دربرابر خوردگی ،تراز بندی 100 درصد به دلیل تولید تمام روباتیک ، پوشش زیبا و یکنواخت رنگ، استفاده از واشر ها و مغزی های تمام ایتالیایی که کمک به آب بندی راحت تر و مطمئن تر می شود ، استفاده از 1.5 میکرون رنگ اپکسی که باعث حداقل هوا گرفتندر رادیاتور می گردد و ضریب حرارتی منحصر به فرد و بسیار بالای رادیاتور آلومنیومی بوتان شده است با توجه به این کیفیت مثال زدنی شرکت بوتان گارانتی تعویض 10 سالرا برای رادیاتور بوتان در نظر گرفته است که خود موجب اطمینان خاطر مصرف کننده خواهد شد.

رادیاتور بوتان در سه نوع مختلف ILPrimo , Vittoria , ELena  تولید می گرددکه در این میان مدل ILPrimo پر فروش ترین و بالاترین ظرفیت حرارتی را به خود اختصاص می دهد. رادیاتور آلومنیومی بوتان در 4 سایز 3 پره، 5 پره، 7 پره و 10 پره تولید می شودکه با این اعدادشما می توانیدتمامی سایز های مورد نیاز را تامیین نمایید. نمایندگی رادیاتور در اندیشه

نمایندگی رادیاتور آلومینیومی پره ای بوتان در اندیشه

نمایندگی رادیاتور آلومینیومی پره ای بوتان در اندیشه به عنوان یک سیستم گرمایشی با استفاده از مکانیزم های متعددی که برای آن تعبیه شده است به گرمایش می پردازد عملکرد این سیستم به گونه ای است که آب گرم گرمایشی با استفاده از سیستم لوله کشی  رادیاتور بوتان رسیده و پس از تبادل گرما با محیط و انتقال حرارت، از طریق مسیری که برای خروج آن تعبیه شده است خارج می شود و از طریق مدار جداگانه ای به سیستم مرکزی تامین گرمایش بر می گردد این مدل رادیاتورها به لحاظ اینکه دارای جنس آلیاژ آلومنیوم است دارای قدرت انتقال حرارت بالایی دارد و همچنین به لحاظ سطح سیقلی و ساختار ملکولی مناسبی که دارد به هیچ عنوان املاح موجود در آب در آن رسوب نمی کند و مانع ته نشست رسوبات در این رادیاتور و گرفتگی و خرابی آن در ادامه فعالیت می شود. نمایندگی رادیاتور آلومینیومی پره ای بوتان در اندیشه همچنین برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی وبرای ساختمانها و مکانهای متفاوت استفاده می شود. يکی از پرکاربردترين مصارف آن در سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن می باشد. آلومينيوم چهارمين فلز رسانايی است که در طبيعت يافت می شود به همین لحاط متخصصان این شرکت از این آلیاژ برای ساخت رادیاتور بوتان استفاده می کنند. رادياتور های آلومينيومی بوتان سبکتر، زيباتر و قيمت مناسبی دارند و همچنین می توان خارج از کارخانه به آن پره اضافه نمود که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا با استفاده از متراژ ساختمان میزان پره های رادیاتور بوتان را تخمین زده و نصب کند.

نمایندگی رادیاتور تاچی در اندیشه

چرا نمایندگی رادیاتور تاچی در اندیشه؟
 • دارای بالاترین توان حرارتی نسبت به رادیاتور های موجود در بازار
 • به صرفه بودن رادیاتور تاچی برای مشتری به دلیل امکان استفاده از پره های کمتر نسبت به رادیاتور های دیگر
 • استفاده از پوشش رنگ داخلی جهت جلوگیری از خوردگی و به حداقل رساندن هواگیری
 • عدم نفوذ گرد و غبار به رنگ رادیاتور طی مرور زمان
 • عدم استفاده از مواد خطرناک مانند واشرهای آزبست در بلوک رادیاتور و همچنین عدم استفاده از سرب در رنگ
 • ترازبندی دقیق پره ها نسبت به رادیاتور های موجود در بازار
 • زیبایی و ظرافت رادیاتور تاچی
 • سهولت و سرعت نصب
 • تنوع در مدل و تعداد پره ها
 • قابلیت اضافه و کم کردن پره ها
 • قابلبت نصب شیر رادیاتور از سمت راست و چپ

نمایندگی رادیاتور آلومینیومی تاچی در اندیشه

نمایندگی رادیاتور آلومینیومی تاچی در اندیشه دارای 4 مدل Atrisa-torino-ario-spu در آکس (فاصله مرکز اتصالات رفت و برگشت ) 50 سانتی متر می باشد. شرکت تاچی تولید کننده ی رادیاتور آلومینیومی از شمش آلومینیوم ADC12 به صورت تحت فشار دایکاست به صورت یکپارچه و با استفاده از دستگاه های800T و 1600T می باشد.

نمایندگی رادیاتور آلومینیومی تاچی در اندیشه دارای توان حرارتی بالا نسبت به بسیاری از برندهای دیگر می باشد. با توجه به بالا بودن توان حرارتی می توان از تعداد پره کمتری نسبت به سایر برندهای رادیاتور آلومینیومی استفاده کرد. این موضوع باعث کاهش هزینه خرید رادیاتور آلومینیومی تاچی خواهد شد.

نمایندگی رادیاتور آلومینیومی تاچی در اندیشه سطح داخلی را با لایه ی محافظ پوشانده تا در توالی استفاده از رادیاتور آلومینیومی تاچی با سیستم پکیج با مبدل مسی رادیاتورها دچارهوا گرفتگی کمتری شوند. رنگ بدنه ی رادیاتور آلومینیومی تاچی مقام در برابر نفوذ گرد و غبار طی زمان می باشد، و هیچ گونه مواد و سربی در رنگ رادیاتور آلومینیومی تاچی به کار نرفته است. در هم بندی رادیاتورهای تاچی از واشرهای آزبستی خطرناک استفاده نشده و نسبت به بسیاری از رادیاتور های دیگر دارای توازن و تراز بندی دقیق تری هستند.

نمایندگی رادیاتور ایستاتیس در اندیشه

نمایندگی رادیاتور ایستاتیس در اندیشه که از بهترین رادیاتورهای موجود در جهان می باشد را می توان با توجه به نوع ساخت و طراحی مناسبی که دارد از زیباترین و با راندمان ترین محصولات موجود در بین عرضه کنندگان رادیاتور در سراسر جهان می باشد. نمایندگی رادیاتور ایستاتیس در اندیشه با استفاده از پیشرفته ترین خطوط تولید رباتیک رادیاتور پانلی از کمپانی LEAS ایتالیا با ظرفیت تولید بالا، با کیفیت مناسب و تولید متناسب با آخرین تکنولوژی و فناوری روز دنیا دارای ظرفیت حرارتی فوق العاده است که نسبت به سایر برندهای موجود دارای راندمان بیشتری است. این مدل رادیاتور گرمایشی دارای قابلیت نصب دو طرفه است که این قابلیت را برای مصرف کننده به وجود می آورد که در فضاهای بسیار محدود که نصب رادیاتور بسیار مشکل می شود قابلیت نصب از طرف دیگر برای راحتی کاربر و نصب آسان تر امکان پذیر می باشد. این سری از سیستم های گرمایشی محصولی نوین با رویکرد صادرات به قلب اروپا، ظرافت جوش در نقاط جوش ها، درز جوش و جوش اتصالات خروجی، قابلیت منحصر به فرد در تکنولوژی رنگ، استفاده از تکنولوژی نانو سرامیک جهت بالا بردن کیفیت رنگ از مزیت های نمایندگی رادیاتور ایستاتیس در اندیشه می باشد. مدل آفتاب با بالاترین سطح فناوری گرمایش در مدل PKKP22 دارای دو پانل و دوکنوکتور و مدل ایکاروس از جمله مدل های رادیاتور صادراتی شرکت ایساتیس می باشد، همچنین در مدل پنلی(فولادی) دارای بالاترین زمان گارانتی عرضه می گردد. نمایندگی رادیاتور در اندیشه

بیشتر بخوانید: وام طلا

نمایندگی رادیاتور پنلی ایساتیس در اندیشه

نمایندگی رادیاتور پنلی ایساتیس در اندیشه از برترین رادیاتورهای پنلی موجود در بازار ایران می‌باشد که از آخرین تکنولوژی روز ایتالیا برخوردار می باشد. استفاده از فناوری پیوند دو ورق با حفظ ضخامت، از جمله برتری‌های نمایندگی رادیاتور پنلی ایساتیس در اندیشه بر سایر رقبا می باشد. این رادیاتور دارای دو پنل و دوکنوکتور می باشد.

نمایندگی رادیاتور پنلی ایساتیس در اندیشه به صورت تمام رباتیک رنگ می شود که باعث دوام بالا و رنگ یکنواخت این رادیاتور پنلی می شود، لازم بذکر است که رنگ‌های بکار گرفته شده با بهره‌گیری از تکنولوژی نانو تهیه می‌شوند که این امر موجب بالا رفتن کیفیت رنگ می‌شود.رادیلتور پنلی ایساتیس 140 سانتي متري

ویژگی‌های رادیاتور پنلی ایساتیس 140 سانتی متری در اندیشه:

قیمت مطلوب
قابلیت نصب دو طرفه
دارای ظرفیت حرارتی فوق العاده
قابلیت تولید رادیاتور در سایزها متنوع
قابلیت منحصر به فرد در تکنولوژی رنگ
کیفیت تولید مناسب با آخرین تکنولوژی روز دنیا
استفاده از تکنولوژی نانو سرامیک جهت بالابردن کیفیت رنگ
ظرافت جوش در نقاط جوش ها،درز جوش وجوش اتصالات خروجی

خدمات و گارانتی نمایندگی رادیاتور پنلی ایساتیس در اندیشه

 • رادیاتورهای پانلی (پنلی) ایساتیس از جنس فولاد بوده
 • در ابعاد 60 الی 160 سانتیمتر تولید می شود نمایندگی رادیاتور در اندیشه
 • دارای خدمات پس از فروش گسترده و پاسخگویی 24 ساعته می باشد
 •  بالاترین مدت زمان گارانتی در ایران “12 سال گارانتی طلایی” از جمله مزایای رادیاتور پانلی ایساتیس می باشد.

نمایندگی رادیاتور در اندیشه:

فروشگاه نمایندگی رادیاتور در اندیشه آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه ننمایندگی رادیاتور در اندیشه است.کلیه خدمات و سرویس ها توسط مجرب ترین پرسنل ها و متخصص ترین پرسنل ها انجام می شود. تمامی خدمات توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود شما عزیزان می توانید به راحتی خدمات مورد نیاز در مورد کولرگازی، آب گرم کن های دیواری، ایران رادیاتور تاچی، جنرال و هاسنس در اندیشه است. نمایندگی رادیاتور در اندیشه

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد ننمایندگی رادیاتور در اندیشه می‌توانید با شماره 02165502400 در تماس باشید.

چرا فوشگاه نمایندگی رادیاتور در اندیشه برای نمایندگی رادیاتور در اندیشه

سایت فروشگاه نمایندگی رادیاتور در اندیشه از سال 1395 فعالیت خود را در خصوص محاسبه ، مشاوره و فروش انواع دستگاه های سرمایشی و گرمایشی آغاز نموده است.

تلاش ما بصورت مستمر در ارائه کامل اطلاعات و مشخصات فنی مورد نیاز، گارانتی شرکتی (اصلی) محصولات و قیمت های تضمین شده محصولات در فروشگاه نمایندگی رادیاتور در اندیشه و همراهی با شما عزیزان در انتخاب هر چه بهتر و اقتصادی تر تأسیسات بوده است. امید است که بتوانیم رضایت خاطر را برای شما عزیزان محترم ارائه نماییم.

بهترین نمایندگی رادیاتور در شهر اندیشه

فروشگاه نمایندگی رادیاتور در اندیشه برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد نمایندگی رادیاتور در اندیشه می‌توانید با شماره 02165502400 در تماس باشید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 02165502756