نصب پکیج، رادیاتور، کولر گازی، حوله خشک کن

نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
نصب کولر گازی

کولرهای گازی یکی از انواع سیستم‌های تهویه مطبوع به حساب می‌آیند و دارای اجزای زیر می‌باشند: کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط، اوپراتور

در ابتدای نصب کولر گازی، باید سینی پنل را نصب کرد که وظیفه نگهداری پنل داخلی را دارد. این سینی باید ترازشده نصب گردد. این سینی باید 10 تا 30 سانتی متر از سقف فاصله داشته باشد. با توجه به جایگذاری پنل داخلی، موقعیت کندانسور بیرونی را مشخص کرده و برای کندانسور یک پایه زمینی یا دیواری تعبیه کنید.

نصب رادیاتور

امروزه با نصب پکیج دیواری، دیگر نیازی به خرید بخاری ندارید. تنها کافیست رادیاتور را نصب کنید. پس بهتر است با نحوه نصب رادیاتور آشنا شوید. رادیاتور با آب گرم وارد شده به آن گرم می‌شود و فضای خانه با این رادیاتورها گرم می‌شود؛ پس ضروری است که ابتدا لوله‌کشی را به درستی انجام دهید. هر رادیاتور باید دو لوله آب داشته باشد: یک قسمت آب گرم وارد آن می‌شود و قسمت دیگر لوله آب رادیاتور از آن خارج می‌شود. حتما قبل از استفاده از رادیاتور، باید شیرهای آب ورودی و خروجی را روی رادیاتور نصب کنید و اقدام به هواگیری رادیاتور کنید.

نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
نصب پکیج

نصب پکیج در فصول سرد، بالاترین میزان درخواست را تجربه می‌کند. از طرف دیگر، استانداردهای ساختمان‌سازی نسبت به گذشته بالا رفته و اکنون سیستم گرمایشی خانه‌ها مستقل است.

پکیج‌‌ها به دو صورت دیواری و زمینی هستند. نصب پکیج دیواری و نصب پکیج زمینی به تخصص نیاز دارد و نمی‌توان پکیج را با مشاهده آموزش تصویری نصب پکیج و با نقشه نصب پکیج ایران رادیاتور یا سایر برندها نصب کرد.

نصب حوله خشک کن

حوله خشک‌کن‌ها، رادیاتورهایی هستند که به منظور کاهش غلظت رطوبت هوا در سرویس‌های بهداشتی نصب می‌شوند که علاوه بر این مورد، میتوان از آنها برای خشک کردن حوله و لباس استفاده کرد. حوله خشک‌کن‌ها از طریق تابش، محیط را گرم کرده و در روزهای سرد سال گرمای مطلوبی را در سرویس‌های بهداشتی فراهم می‌کنند.

گرمایش به وجود آمده توسط حوله خشک کن به دو طریق صورت می‌گیرد: برقی و آبی. حوله خشک‌کن‌های آبی به کمک سیستم‌های گرمایشی مانند موتورخانه و پکیج محیط را گرم می‌کنند.

نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
Call Now Buttonمشاوره رایگان : 02165502756