تعمیرات پکیج، رادیاتور، کولر گازی، حوله خشک کن

تعمیرات حوله خشک کن

اگر شما هم از حوله خشک کن استفاده می‌کنید، ممکن است شرایطی به وجود آید که نیاز به تعمیر حوله خشک کن داشته باشید. برای تعمیر حوله خشک کن نیز می‌توانید با ما تماس بگیرید و در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجای تهران که باشید، سرویسکاران ما آماده خدمت رسانی به شما هستند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید. مشکل حوله خشک کن‌تان را با کارشناسان ما در میان بگذارید. اگر مقدور باشد، به صورت تلفنی شما را راهنمایی و مشکل را برطرف خواهند کرد.

نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
تعمیرات پکیج

پکیج‌های دیواری، بسیار پیشرفته هستند؛ اما در عین حال، ممکن است در طول زمان دچار مشکل شوند و نیازمند به سرویس پکیج و یا تعمیر پکیج شوند. زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار، عدم گرمایش مناسب، تولید سر و صدا، عدم روشن شدن شعله، خرابی شیر اطمینان و رسوب گیری، از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای سیستم پکیج رخ دهد. در این صورت ابتدا باید دستگاه را عیب یابی کرد و سپس برای تعمیر پکیجا اقدام نمود. برای عیب یابی و تعمیر پکیج حتما از افراد متخصص کمک بگیرید تا از عمر دستگاهتان کاسته نشود.

تعمیرات کولر گازی

کولر گازی سیستمی هوشمند و حساس می‌باشد که تعمیر آن بایستی در اولویت قرار گیرد. هدف از تعمیر کولر گازی آن است که این وسیله بتواند تا مدت‌ها میهمان منزل شما باشد و با خرابی ناگهانی شما را به دردسر نیندازد. امروزه تقریبا در تمام خانه‌ها کولر گازی به چشم می‌خورد، ولی تعداد محدودی از افراد هستند که برای تعمیر کولر گازی زمان مناسبی مشخص کرده و آن را مهم می‌دانند. از این رو در خیلی از مواقع افراد مجبور به خرید مجدد دستگاه می‌شوند.

نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه
تعمیرات رادیاتور

تعمیر رادیاتور یک فن تخصصی است. عیب یابی و تشخیص علت خرابی رادیاتور ابتدا باید توسط تعمیرکار رادیاتور صورت بگیرد و بعد از تشخیص صحیح بایستی تعمیرات موتورخانه شوفاژ انجام شود. یک تعمیرکار شوفاژ پس از گذراندن دوره‌های آموزش تعمیر رادیاتور شوفاژ می‌تواند در این زمینه شروع به کار کند.

ایران رادیاتور شاپ، خدمت تعمیر شوفاژ را نیز ارائه می‌دهد. تعمیر شوفاژ نیز مانند خدمات دیگر ما با گارانتی انجام می‌شود. مشتریان ما می‌توانند با اطمینان خاطر از خدمات باکیفیت تعمیر و سرویس بهره‌مند شوند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 02165502756