تعمیر کولر گازی در شهر قدس

نمایندگی تعمیر کولر گازی در شهر قدس با بیش از 15 سال سابقه درخشان در حوضه تعمیر کولر گازی در شهر قدس ، نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس ، نمایندگی پکیچ ایران رادیاتور در شهر قدس و نمایندگی تعمیر و نصب ایران رادیاتور در شهر قدس

جهت تماس با فروشگاه نمایندگی ایران رادیاتور در شهر قدس می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

02165502400

تعمیر کولر گازی در شهر قدس

تکنسین های ما در تعمیر کولر گازی در شهر قدس انواع کولر گازی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر کولر گازی در شهر قدس می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02165502400 تماس بگیرید.

بیشتر افراد به دلیل مشغله ی بسیار و همچنین هزینه ی سرویس کولرهای گازی تا زمان خرابی و خاموش شدن دستگاه کولر گازی هیچ وقت به سرویس کردن دستگاه توجه نداشته باشند و انجام این کار را بدون دلیل بدانند، ولی بدانید تمامی لوازم و ماشین آلات به سرویس های دوره ای نیازمند هستند.

در هوای گرم تابستان استفاده از کولرهای آبی و گازی راه کاری برای کاهش دمای محیط می باشد، با توجه به لوازم خنک کننده در تابستان، خرابی کولر مشکل بزرگی است که باید سریع این مشکل را رفع کرد، تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت یک تخصص است و باید توسط افراد ماهر انجام شود.

در مناطقی که هوا بسیار گرم است ممکن است در ابتدا که دستگاه را روشن کنید به مدت چند دقیقه باد گرم کولر را احساس کرد که این طبیعی است و ممکن است دستگاه به مدت 10 دقیقه باد گرم داشته باشد، ولی اگر وجود باد گرم بیشتر از این طول کشید باید کولر را فوراً خاموش کنید تا به بقیه قسمت های کولر فشاری وارد نشود.

بیشتر بخوانید: ثبت شرکت در شهریار

تعمیر انواع کولر گازی در شهر قدس

انواع دستگاه هایی که در تعمیر کولر گازی در شهر قدس مورد تعمیرات قرار میگیرند عبارتند از:

 • کولرگازی اسپیلت تک پنل
 • کولر گازی اسپیلت چند پنل ( مولتی پنل )
 • کولرگازی پرتابل 4 : کولرگازی ایستاده
 • کولرگازی اسپیلت کنسولی ( سقفی زمینی )
 • کولرگازی اسپیلت سقفی کانالی
 • داکت اسپیلت ( کولرگازی کانالی )
 • سیتمهای پیشرفته VRF , MDV , DVM

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر قدس

گاهی مشکل یک کولر گازی بسیار ساده است و با تعمیر یک قطعه راحت حل می شود. پس نیاز به تعویض نیست. اما گاهی مشکل دستگاه بیش از چندتاست و لازم است تعویض گردد، چون تعمیر کولر گازی در شهر قدس به صرفه نیست و هزینه بیشتری در بر دارد. تشخیص این موضوع را به عهده تیم فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه: تعمیر کولر گازی در شهر قدس بگذارید. ما به شما خواهیم گفت که مشکل دستگاه تان چیست و بین تعمیر یا تعویض کدام را باید انتخاب کنید. هرگاه دستگاه شما با مشکل روبرو شد و از کار افتاد ویا برفک زد و صدا های عجیب غریب از آن شنیدید، کافیست با تیم فدک تهویه تماس حاصل نموده و سوال خود را بپرسید. ما مشکل را می فهمیم و حل خواهیم کرد.

مناطق تحت پوشش تعمیر کولر گازی در شهر قدس

تعمیر کولر گازی در شهر قدس در مرکز تعمیرات فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شهر قدس ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر کولر گازی در شهر قدس می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02165502400 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: پخش رنگ

تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس

تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس ، آیا به دنبال تعمیرکار کولر گازی هایسنس در شهر قدس هستید چون کولر گازی هایسنس شما نیاز به نصب مجدد، سرویس یا تعمیر تخصصی دارد؟ نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس آماده خدمات رسانی می باشد. اگر کولر گازی هایسنس روشن نمی شود؟ باد خنک نمی دهد؟ و غیره .. نگران نباشید، تعمیرکاران حرفه‌ای و با سابقه فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه می‌توانند در محل تعمیرات لازم را انجام دهند. خدمات ما دارای ۶ ماه ضمانت و خدمات پس از فروش تعمیرات می باشد تا شما با خیال آسوده از کولر گازی تان استفاده کنید. ما برای کاهش هزینه‌ی تعمیر، سعی می‌کنم قطعات معیوب را تعمیر کنیم و در صورت نیاز از لوازم اصلی هایسنس استفاده خواهد شد. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز درخواست تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس را از طریق شماره‌ 02165502400 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: اسکالپ سر

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیرات کولر گازی هایسنس :

۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

۲ – نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

۳ – یخ زدن پنل و یا کندانسور

۴ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی

۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

۷ – آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

۱۱ -کار نکردن کنترل دستگاه

۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت

۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم

۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

۱۶- عدم کارکرد فن

خدمات پس از فروش تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس

خدمات پس از فروش کولر گازی Hisense جهت ارائه گارانتی، عیب یابی و رفع مشکلات انواع کولر گازی ایستاده، اسپیلت، پشت پنجره ای و … توسط هایسنس راه اندازی شد و با گذشت زمان گسترش یافت و اکنون فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس راه اندازی شده و در حال ارائه خدمات می باشد.

هایسنس از ابتدا به خوبی می دانست موفقیت در فروش و بازاریابی تنها با ارائه خدمات پس از فروش میسر می شود و برای رسیدن به هدف خود شروع به جذب تعمیرکاران با سواد و متخصص نمود، برای مدلهای مختلف کولر گازی دوره های حرفه ای تعمیرات برگزار نمود و تعمیرگاه های خود در سراسر دنیا را به جدیدترین تکنولوژی مجهز نمود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02165502400 تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس تخصصی باید انجام شود و ما می توانیم با یک تیم کارشناسی و دقیق به بهترین شکل ممکن عیب کولر شما را فهمیده و آن را تعمیر کنیم. تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس در تمامی نقاط شهر قدس با قیمت و کیفیت خوب انجام می گردد. لازم است قبل اینکه وسایل سرمایشی تان خراب شود برای سرویس آن چاره ای اندیشید.

حتما شما هم وقتی یک کولر گازی به خانه آورده اید، از داشتن یک تکنولوژی جدید سرمایشی گرمایشی در خانه حسابی ذوق کرده اید. خنک کردن سریع خانه و داشتن ریموت تا مدت ها حس جالبی به شما دست داده است و رضایت خانواده نیز به دست آمده است. اما دقیقا از لحظه ای که کولر گازی کار نمی کند و متوقف می شود و عیب های جدیدی از خود نشان می دهد، حسابی ناراحت می شوید. چرا که کولر گازی را صرف نظر از برند آن مطمئنا گران خریده اید و اصلا تمایل ندارید که دقیقا وسط تابستان و در هوای گرم، ناگهان خراب شده، دچار کمبود شارژ شود ویا مشکلاتی از این دست برایش پیش آید.

منطق هم حکم می کند چیزی که برایش خیلی هزینه کرده اید، نگذارید زود و راحت خراب شود. راه حل های بسیاری هست که کار به این مرحله نکشد و کولر گازی همیشه خوب و نو بماند که ما در مقاله های سایت اشاره می کنیم. اگر قبل از اینکه کولر گازی به درجه خرابی برسد و نیاز به تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس داشته باشید، آن را عیب یابی و سرویس کنید، خیال تان راحت خواهد شد. البته هنوز هم دیر نشده و تعمیر کار حرفه ای در این زمینه هست که بتواند شما را به موقع یاری دهد و کولر گازی تان را تعمیر و سرویس کند و نیازی به تعویض نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: هوشمند سازی ساختمان

راهنمای عیب یابی و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس :

قبل از تماس با تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس ، این مراحل عیب یابی و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدسرا اجرا کنید :

1. آیا فیلتر کولر گازی کثیف دارید؟ اگر فیلتر کولر گازی ایران رادیاتور مسدود و کثیف است ، می‌تواند باعث کاهش راندمان عملیاتی سیستم و کاهش توانایی آن در خنک شدن هوا شود. هر ماه فیلتر را تمیز کنید ، مخصوصاً اگر حیوانات خانگی دارید یا اینکه کولر گازی  شما همیشه روشن است!

2. آیا دستگاه‌های برقی دیگری نیز در نزدیکی کولر گازی قرار دارند؟ اگر تلویزیون ، مایکروویو یا یخچال را نزدیک کولر گازی خود قرار داده اید ، زمان آن رسیده است که آن‌ها را جابجا کنید. این دستگاه‌ها هوای گرم زیادی را آزاد می‌کنند و باعث می‌شوند فضای اتاق از هوای سرد بیشتر شود. تعمیر کولر گازی در شهر قدس

3. آیا  درب اتاق شما به درستی بسته شده است تا هوای گرم را از خود دور نگه دارد؟ بررسی کنید که آیا تمام پنجره‌ها و درها به درستی بسته شده اند تا مطمئن شوید هوای گرم از بیرون وارد نمی‌شود.

4. آیا ترموستات کولر گازی شما نا درست تنظیم دارد؟ اغلب اوقات ترموستات‌ها خواندن صحیح را ارائه نمی‌دهند. به عنوان مثال ، کولر گازی شما ممکن است اتاق را در 23 درجه خنک کند ، در حالی که ترموستات می‌تواند 25 درجه را نشان دهد. این مورد  معمولاً در این هنگام اتفاق می‌افتد:

 • تمیز نبودن ترموستات
 • دستگاه در سطح مشخصی قرار نگرفته است
 • در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد

برای رفع این مشکل کولر گازی ایران رادیاتور، ترموستات خود را تمیز کرده و محل آن را بررسی کنید. اگر مشکل ادامه دارد ، برای رفع آن با تکنسین زرین سرویس تماس بگیرید.

5. آیا نور خورشید مانع از عملکرد صحیح کولر گازی شما می‌شود؟ اگر کولر گازی شما در مقابل یک پنجره آفتابی قرار گرفته است ، ممکن است برای خنک کردن اتاق شما بسیار سخت کار کند. توصیه می‌شود که پرده‌ها و سایه‌های مهارکننده نور برای کارایی بیشتر کولر گازی نصب نمایید.

6. خطا در عملکرد کمپرسور؟ کمپرسور در فضای باز باید از هوای کافی در داخل و خارج برخوردار باشد. اطمینان حاصل کنید که چیزی در مقابل جریان هوای آن وجود ندارد. گیاهان ، مبلمان یا هر چیز دیگری را که مانع از ورود و خروج هوا می‌شود ، باید تغییر مکان دهند. تعمیر کولر گازی در شهر قدس

7. کمپرسور کولر گازی شروع بکار می‌کند اما فن دستگاه کار را نمی‌کند. در این حالت بهتر است هر چه سریع تر با تکنسین متخصص زرین سرویس تماس حاصل نمایید.

8. فن دستگاه شروع بکار می‌کند اما کمپرسور فعال نیست. در چنین سناریویی ، واحد کولر گازی ممکن است با مبرد کم کار کند ، یا ممکن است کمپرسور معیوب باشد. این مجدداً نیاز به یک متخصص تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور  دارد.

این راهنمای عیب یابی کولر گازی ایران رادیاتور ، 8 مشکل برتر کولر گازی را که مردم با آن روبرو هستند ، پوشش می‌دهد. برای سایر مشکلات مهم بهتر است با یک متخصص تعمیر کولر گازی  تماس بگیرید.  اگر این مراحل عیب یابی کولر گازی ایران رادیاتور ، مشکل را برطرف نکرد ، وقت آن است که برای تعمیر کولر گازی با زرین سرویس تماس بگیرید.

هزینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس

هزینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس بسته به مشکلاتی که سیستم شما دارد بسیار متفاوت است. هزینه تعمیر سیستم خنک کننده خانه اغلب برای مالکان خانه بسیار پر استرس است ، به خصوص وقتی که این هزینه ناگهانی و غیر منتظره است. متوسط هزینه ​​تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس برای صاحبان خانه تقریبا می‌توان بعد از بررسی مشکل کولر گازی به شما اعلام نمود. متخصصین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس به طور معمول هزینه ای را هنگام مشاوره به شما ارائه می‌دهند که تشخیص‌های لازم را برای تعیین آنچه در سیستم خنک کننده شما وجود دارد پوشش می‌دهد. در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شهر قدس ، با شماره تلفن 09123656188 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس

کولرهای گازی دستگاه‌های مطبوع و دوست داشتنی سال‌های اخیر هستند و می‌توانند هوایی خنک و لذت بخش برای ما تامین کنند. خرابی این دستگاه‌ها نیز به همین نسبت می‌تواند ناراحت کننده باشد. تشخیص صحیح و زودهنگام ایرادات کولر گازی اهمیت زیادی دارد و بهتر است برای تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس حتما از تعمیرگاه‌هایی خدمات بگیریم که از تعمیر و تامین قطعات آنها مطمئن هستیم.

فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه که در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس فعالیت دارند در کم ترین موارد پیش می آید که تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس را گارانتی کنند. اما برعکس این نمایندگی ها سرما سیستم بعد از تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس اقدام به گارانتی می کند که اگر پس از چند روز باز مشکلی برای قطعه و یا مجدد کولر دچار مشکل شد اقدام به تعمیر رایگان کولر کند. تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس خود را می توانید در سرتاسر شهر قدس به سرما سیستم بسپارید کافیست برای هماهنگی با شماره های نمایندگی تماس بگیرید و از خدمات ما بهرمند شوید. در هر صورت نمایندگی تخصصی تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس ما به صورت تمام وقت و حتی در روز های تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. جهت تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس می توانید با نمایندگان ما هماهنگ کنید و وقتی را برای حضور سرویسکاران ما برای حضور در محل خود اعلام کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال در باره تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس خود می توانید با ما به صورت تمام وقت حتی در ایام تعطیل تماس بگیرید و از خدمات مشاوره خرید و فروش و حتی تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس استفاده نمایید.

بهترین نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس

همیشه همه مشتریان به دنبال بهترین انتخاب می باشند و خب این حق هر شهروندی است چرا که برای تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس هزینه می کنند و انتظار آن ها کاملا بجا می باشد. شما باید چند فاکتور را اندازه گیری کنید و پس از آن یک مرکز را انتخاب کرده و با آنها جهت اعزام نیروی متخصص برای رفع مشکل تماس بگیرید. می توانید با برسی پشتیبانی و سیستم مشاوره ای هر مرکز متوجه قابل اعتماد بودن آن شوید چراکه هر مرکز معتبر به دنبال رضایت مشتریان خود می باشد و این امر باعث شده است که مراکزی مانند سرما سیستم بهترین مشاوره را برای مشتریان خود بصورت شبانه روزی داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02165502400 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی بوتان در فردوسيه

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس

زمانی که اسپلیت سامسونگ شما دچار مشکل می شود باید با یک نمایندگی مجاز و مرکزی کولرگازی سامسونگ تماس بگیرید. مشتریانی که برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس تماس می گیرند و از ما سوالاتی مبنی بر اینکه، آیا اسپیلت سامسونگ قابل تعمیر است یا باید آن را تعویض کنیم، پرسیده می شود. آیا شما هم فکر می کنید که کولرگازی غیر قابل تعمیر است؟ آیا تعمیرات اسپلیت سامسونگ امری غیر قابل اجتناب است؟

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس 

برخی از مشکلات در اکثر کولر گازی بیشتر از همه رخ می‌دهد. تکنسین‌های ما با سال‌ها تجربه و آموزش در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس ، با این مشکلات به خوبی آشنا بوده و می‌توانند به بهترین نحوه آنها را برای شما تعمیر کنند. اگر کولر گازی سامسونگ شما با هرکدام از این مشکلات کولر گازی مواجه شده است با ما تماس بگیرید تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص کولر گازی در محل و بدون نیاز به حمل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد.

مشکلات رایج تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس عبارت‌اند از:

 • کولر گازی سامسونگ روشن نمی‌شود.
 • کولر گازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • کولر گازی یک سره کار می‌کند.
 • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است.
 • کولر گازی سامسونگ با صدای بلند کار می‌کند.
 • کولر گازی بوی بدی می‌دهد.
 • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
 • کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
 • کولر گازی کد ارور نمایش می‌دهد.
 • ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ کار نمی‌کند.
 

ارور ها و کدهای خطای متداول تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس که گاهی تماس با نمایندگی های تعمیرات سامسونگ یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • E1: مشکل در سنسور محیطی پنل داخلی
 • E3: مشکل در فن پنل داخلی
 • E2 و E5: مشکل در سنسور اواپراتور
 • E6: مشکل در سنسور لوله خارجی اپراتور
 • EE00: مشکل در سنسور محیطی یونیت داخلی
 • EE01: مشکل در برق ورودی پنل داخلی
 • Ea: عدم ارتباط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی
 • Eb: عدم قرارگیری فازها در مدل های ایستاده کولر گازی

چه موقع کولر گازی ما به تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس نیاز دارد ؟

 • زمانی که کولر گازی اسپیلت سامسونگ دارای سر و صدای غیر عادی می باشد.
 • زمانی که دستگاه هوای خنک پرتاب نمی کند.
 • زمانی که دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می شود.
 • زمانی که پنل داخلی آب ریزی دارد.
 • زمانی که کولر گازی یخ زده است.
 • زمانی که دستگاه روشن نمی شود.
 • زمانی که کولر گازی گرم نمی کند.
 • زمانی که برد الکترونیکی دستگاه خراب شده است.
 • زمانی که کمپرسور دستگاه کار نمی کند.
 • زمانی که دستگاه بوی بدی دارد.
 • زمانی که حالت swing دستگاه کار نمی کند.
 • زمانی که فیوز به صورت مداوم قطع می شود.
 • زمانی که کولر گازی اسپیلت سامسونگ شما نیاز به سرویس اساسی دارد.

بیشتر بخوانید: بازسازی ساختمان

تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس ، اگر کولر گازی جنرال شما درست کار نمی‌کند و سرمای کافی ندارد یعنی نیاز به سرویس، شارژ گاز یا تعمیر دارد. شما می‌توانید از خدمات در محل پشتیبان سرویس بهره‌مند شوید حتی اگر اعتبار کارت گارانتی تمام شده باشد. گروه فنی تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس شامل تعمیرکاران و تکنسین‌های باسابقه است که جدیدترین دوره‌های تعمیر و نصب کولر گازی جنرال در شهر قدس را گذرانده‌اند. در صورت نیاز به تعویض قطعه ما از قطعات اصلی جنرال استفاده می کنیم. ضمنا برای اطمینان خاطر شما خدمات ارائه شده را به مدت ۶ ماه به همراه خدمات پس از فروش تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس ضمانت می‌کنیم یعنی اگر در این مدت قسمت تعمیر شده دچار مشکل شود، تعمیرات مجدد بدون دریافت هزینه انجام خواهد شد. شما می‌توانید درخواست تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس را از طریق فرم آنلاین ارسال کنید یا با یکی از شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

کولر گازی جنرال یکی از برندهای پرطرفدار و معروف می‌باشد که در بیشتر منازل یافت می‌شود. معروف بودن کولر گازی جنرال دلیل بر خراب نشدن آن نمی‌باشد. در برخی موارد کولر با مشکل روبرو می‌شود که در این حالت ابتدا باید عیب یابی کولر گازی جنرال انجام شود و سپس تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس را انجام دهید. برای انجام این کارها در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر کولر گازی هایسنس در شهر قدس می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02165502400 تماس بگیرید.

چرا فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس

ما به عنوان یک مرکز رسمی و دارای مجوز در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس با داشتن سالها تجربه علمی و عملی صراحتا می توان گفت بهترین مرکز در این زمینه بوده و با داشتن بیش از ۵۰ تعمیر کار کولر گازی کلیه نقاط تهران را تحت پوشش خود قرار داده ایم. کلیه تعمیرکارانی  که در این مرکز مشغول به کار هستند دارای مدرک معتبر فنی و حرفه ای بوده و از مراکز انتظامی دارای مجوز فعالیت بوده و به صورت تمام وقت اقدام ارائه خدمات به شما عزیزان می کنند.

عیب یابی کولر گازی جنرال قبل از تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس
 • کولر به صورت کلی کار نمی‌کند

در تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس در این حالت باید چند مورد را بررسی کنید.
اولین موردی که باید به آن توجه کنید این است که پریز برق را بررسی کنید در صورتی که مشکلی نداشت باید دوشاخه کولر گازی جنرال را بررسی کنید اگر مشکل از آن بود می‌توانید آن را تعویض کنید ولی اگر مشکل نداشتند باید سیم برق‌های ورودی به کولر بررسی شوند و در صورتی که مشکل داشتند باید آن‌ها را تعمیر کنید.

 • کولر فقط در دور تند کار می‌کند

زمانی که این مشکل برای کولر گازی جنرال شما پیش می‌آید باید بدانید که کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده است.
برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس در این حالت ابتدا کلیدها را بررسی می‌کنید اگر مشکل داشتند برای تعمیر کولر گازی جنرال کلید را تعویض کنید.
اگر کلید را بررسی کردید و مشکل نداشت مطمئنا سیم‌های ارتباط کلید و پروانه قطع شده اند با استفاده از آمپرمتر آن‌ها را بررسی کنید و هر کدام قطع شده بودند را متصل کنید و یا تعویض کنید.

 • سر و صدای کولر گازی جنرال

سر و صدای کولر گازی یکی از مواردی است که طاقت فرسا است و باعث سلب آسایش می‌شود و باید سریعا تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس انجام شود.
به چند علت مختلف این عیب به وجود می‌آید که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.
اولین علت می‌تواند محل نامناسب قرارگیری کولر گازی جنرال باشد که باید آن را تنظیم و کنید و به وسیله یک دستگاه تراز آن را تراز کنید.
دومین علت بروز مشکل این است که لاستیک‌ها درزگیر خراب شده اند که برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس باید تعویض شوند.
سومین علت این است که پروانه فن به قسمتی از بدنه برخورد می‌کند و باید بررسی شود در جای مناسب خود پروانه مناسب قرار گیرد.
در مرحله آخر به سراغ کمپرسور رفته و آن را بررسی کنید، پیچ‌های کمپرسور را باز کرده و آن‌ها را دوباره محکم ببندید به گونه ای که تکان نخورد و آلودگی صوتی ایجاد کند.

 • بدنه کولر گازی برق دارد

در زمانی که با این مشکل مواجه شدید باید بدانید که از جایی برق به بدنه کولر وصل شده و چند موردی که به آن اشاره می‌کنیم را برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس بررسی کنید.
امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد در این حالت برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس باید سیم برق‌ها را بررسی کرده و در صورتی که این مشکل را داشتند آن‌ها را تعویض کنید. یکی دیگر از روش‌های تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس این است که سیم‌های برق اتصال به کمپرسور را جدا کنید و سپس کولر گازی را به برق متصل کنید اگر بدنه برق نداد مطمئنا مشکل از کمپرسور است و برای تعمیر کولر گازی جنرال باید آن را تعویض کنید.

 • کار نکردن کمپرسور در صورتی فن و سایر اجزا کار می‌کنند

چند علت مختلف در بروز این مشکل نقش دارند:
اولین مشکل می‌تواند از ترموستات باشد، در برخی مواقع درجه ترموستات کم است و با زیاد کردن آن می‌توانید مشکل را برطرف کنید و یا اینکه ترموستات خراب است و باید آن را کلا تعویض کنید.
یکی از مشکلات دیگر که باید مورد بررسی قرار گیرد فیلتر‌های خروجی اند در صورتی که کثیف باشند باعث بروز این مشکل می‌شود برای تعمیر کولر گازی جنرال باید آن‌ها را تمیز و یا تعویض نماید.

 • کولر سرمای مطلوبی ندارد

در این حالت هم برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس باید چند علت مختلف را بررسی کنید و اگر به نتیجه مطلوبی نرسیدید از نیروهای متخصص کمک بگیرید.
در ابتدا باید خازن مربوط به سیم پیچ را بررسی کنید اگر ضعیف یا سوخته بود آن را تعویض کنید.
این احتمال وجود دارد که گاز کولر گازی به اتمام رسیده است و برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس باید آن را شارژ کنید.
در مرحله بعدی به سراغ موتور رفته آن را از کولر گازی جدا کرده و تست کنید اگر به صورت جداگانه کار نکرد پس خراب شده و برای تعمیر کولر گازی جنرال باید تعویض شود.

 • سرما کم شده و کولر گازی جنرال برفک می‌زند

زمانی که با این مشکل روبرو شدید برای عیب یابی کولر گازی جنرال می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید:
اول اینکه گاز کولر کم است و نمی‌تواند محیط را خنک کند و در همان محدوده خود یخ می‌زند برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس در این حالت باید گاز را به اندازه لازم شارژ کنید.
دوم اینکه فن خراب است و سرما را به بیرون منتقل نمی‌کند و باعث یخ زدن در همان محیط کولر گازی می‌شود در این مرحله برای تعمیر کولر گازی جنرال در شهر قدس فن را بررسی می‌کنیم اگر سیم‌های آن قطع شده بودند آن‌ها را متصل می‌کنید و اگر سوخته بود کلا آن را تعویض می‌کنیم.
سوم اینکه کمپرسور دچار مشکل شده است و باید از تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.
چهارم اینکه داخل لوله‌ها کثیف اند و باعث یخ زدن خواهند شد در این حالت برای تعمیر کولر گازی جنرال لوله‌ها را جدا کرده و تمیز شستشو می‌دهید و در جای مناسب دوباره قرار می‌دهید.

سوالات متداول تعمیر کولر گازی در شهر قدس :

مراکز خدماتی تعمیر کولر گازی در شهر قدس در چه زمان هایی خدمات رسانی می کنند؟

شما می توانید به صورت شبانه روز از طریق فرم ثبت سفارش انلاین مشکلات دستگاه خود را با ما درمیان بگذارید و همچنین تعمیرکاران تعمیر کولر گازی در شهر قدس از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب اماده خدمات رسانی به شما می باشند.

راه های ارتباط برای تعمیر کولر گازی در شهر قدس 

شما می توانید با یکی از شماره های موجود در صفحه تماس با ما ، فرم ثبت سفارش انلاین ، واتس آپ و ارسال ایمیل یا شماره های قرار داده شده در زیر با ما در ارتباط باشید.

تعمیر کولر گازی در شهر قدس در چه مناطقی خدمات رسانی می کند؟

پشتیبانی و خدمات تعمیر کولر گازی در شهر قدس شامل تمام محله های شهر قدس : فاز 1، فاز 2، فاز 3، فاز 4، فاز 5، فاز 6 می باشد.

نحوه برآورد و تعیین هزینه تعمیر کولر گازی در شهر قدس چگونه است؟

زمانی که شما با نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی در شهر قدس تماس می‌گیرید ما فوراً با فرستادن یک تعمیرکار متخصص در این زمینه دستگاه شما را موزد بازدید قرار خواهیم داد تعمیرکار کولر گازی بعد از بازدید اولیه گزارش کاملی را از میزان خرابی و مشکل تقریبی دستگاه به شما ارائه خواهد داد که در این گزارش میزان تقریبی هزینه تعمیر دستگاه نیز برآورد شده است که شما می‌توانید با توجه به شرایط خود و در صورت لزوم اجازه تعمیر را به همکاران ما بدهید تا بتوانند دستگاه شما را تعمیر کرده.
 

تعمیر کولر گازی در شهر قدس

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر کولر گازی در شهر قدس می‌توانید از خدمات مشاوره فروشگاه ایران رادیاتور اندیشه استفاده کنید. برای مشاوره با شماره 02165502400 تماس بگیرید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 02165502756