بهترین نمایندگی داکت اسپلیت در مارلیک

نمایندگی داکت اسپلیت در مارلیک ، بوتان، تاچی، آریستون، ایساتیس، 2000، هایسنس و … با دو شعبه رسمی

نمایندگی داکت اسپلیت در مارلیک ، ایران رادیاتور شاپ با بیش ار 15 سال سابقه کاری

نمایندگی داکت اسپلیت در مارلیک

با شروع هر فصل سال نیاز به استفاده از سیستمهای سرمایشی و گرمایشی مناسب شدت پیدا میکند. این امر سبب میشود که بسیاری از افراد از داکت اسپیلت های متنوع یا پکیج های گرمایشی جهت تأمین دمای مورد نیاز منزلشان استفاده کنند. بنا بر تنوع داکت اسپیلت ها ارائه شده امکانات عرضه شده در آنها تقریباً یکسان است. هر داکت اسپیلتی دارای یک دو شاخه جهت اتصال به برق، یک پنل جهت نمایش دمای دستگاه و یک ریموت کنترل است. سرمایش یا گرمایشی که توسط این وسیله تأمین میشود نسبت به سایر وسایل بسیار مناسبتر است. به عنوان مثال کافی است جهت تأمین برودت منازلتان دمای داکت اسپلیت را روی مقدار مورد نظرتان قرار دهید و در کمتر از چند ثانیه از میزان خنکی جاری شده در فضا لذت ببرید.

بیشتر بخوانید : وام طلا

فروش داکت اسپلیت در مارلیک

خرید داکت اسپیلت در مارلیک مناسب از این جهت دارای اهمیت است که دستگاه خریداری شده دارای ضمانت نامه معتبر باشد و در طول مدت زمان استفاده به هیچ عنوان دچار مشکل نشود. شاید این کلمه تا حدودی در نظر اول اغراق آمیز به نظر برسد! زیرا بهترین وسایل الکتریکی نیز در هنگام استفاده مداوم دچار ایرادات احتمالی می شوند و باید کاربران نسبت به تعمیرات آنها اقدام کنند. نمایندگی داکت اسپیلت در مارلیک نیز از سایر وسایل الکتریکی جدا نیست و پس از استفاده مداوم باید سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت به صورت دوره ای انجام بپذیرد. تا بتوانید مجدداً از دستگاه مورد نظر جهت تأمین سرمایش یا گرمایش محیط استفاده کنید.

اما آنچه که در اینجا از همین بسیار بالایی برخوردار می باشد این است که این خدمات را به دست چه کسی بسپاریم تا آسیبی به دستگاه وارد نشود و به بهترین نحوه ممکن بتواند به عیب یابی و تعمیرات داکت اسپیلت بپردازد.

همکاران ما در نمایندگی سرویس داکت  اسپیلت در مارلیک و تعمیر داکت اسپلیت در مارلیک ، با تکیه بر دانش فنی و مهارت بالای خود و استفاده از دستگاه های پیشرفته تعمیراتی، شما را در رفع مشکل یاری خواهند نمود. کلیه تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر و سرویس داکت اسپیلت در مارلیک دارای تخصص و مهارت کافی می باشند انها در برترین اموزشگاه های سطح شهر مهارت لازم را کسب کرده اند و همچنین دارای سالها تجربه کاری درخشان می باشند. هر کدام از تعمیرکاران ما در زمینه عیب یابی و تعمیرات داکت اسپیلت دارای تخصص و مهارت کافی می باشند.

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت در مارلیک

بدون شک هر دستگاهی دارای معایب و مزایای خاص خود است و این موضوع نیز اجتناب ناپذیر است. تنها باید اطمینان حاصل کرد که آیا مزایای دستگاه مورد نظر نسبت به معایب آن برتری داشته یا خیر. داکت اسپلیت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

از نقطه نظر نصب و راه‌اندازی نیز باید گفت که داکت اسپلیت سیستم لوله‌کشی را به شدت کاهش می‌دهد که این کار علاوه بر هزینه، زمان عیب‌یابی در هنگام بروز مشکل را نیز کاهش می دهد. داکت اسپلیت علاوه بر این موارد، داکت ساختمان را نیز کوچک تر می‌کند. در دنیای امروز که انرژی حرف اول را می‌زند، داکت اسپلیت در مقایسه با نمونه‌های قدیمی و سنتی، قیمت کمتری داشته و مصرف انرژی آن نیز کاهش یافته است.

اما گذشته از مزایای بسیار خوب داکت اسپلیت، باید از معایب آن نیز گفت. نمایندگی داکت اسپلیت در مارلیک قادر به تمرکز بر روی اتاق یا بخشی نیست. هنگامی که در یک خانه یا آپارتمان روشن می‌شود، تمام فضای اتاق‌ها هم دما می‌شوند. ترموستات موجود در دستگاه در بزرگترین فضا قرار دارد اما با این حال این موضوع برای همه خوشایند نیست. از طرفی اگر داکت اسپلیت با چیلر و یا مینی‌چیلر مقایسه شود، مصرف برق تا حدی بالاتر است، اما در برابر اسپلیت دیواری برق کمتری مصرف می‌کند. در پایان باید به ایجاد صدای آزار دهنده داکت اسپلیت اشاره کرد که البته این مشکل قابل حل است.

بیشتر بخوانید : لوله برق pvc

خدمات پس از فروش داکت اسپیلت در مارلیک

درصورتی که نمایندگی داکت اسپیلت شما در مارلیک دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر مارلیک یا تعمیرگاه کولر گازی و داکت اسپلت فروشگاه ایران رادیاتور شاپ تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس داکت اسپیلت خود در مارلیک به دست آورید. ارائه خدمات باکیفیت به شما با تجربه چندین ساله به دست آمده است.

تعمیرگاه داکت اسپیلت در مارلیک

تهویه مطبوع با سیستم سرمایشی یک ساختمان یکی از ضروری‌ترین نیازهای اولیه آن بنا به‌حساب می‌آید که نبود یا عدم کارایی درست آن می‌تواند مشکلات جدی را ه همراه داشته باشد. آیا در فصل گرم سال داکت اسپیلت شما با مشکل مواجه شده و نیاز به سرویس و تعمیر دارد؟ تعمیرگاه فروشگاه ایران رادیاتور شاپ با داشتن تعمیرکارانی متخصص آماده ارائه خدمات تعمیراتی در مارلیک می‌باشد ما با توجه به داشتن 2 شعب در مارلیک در نزدیک‌ترین مکان به محل زندگی شما قرار داریم و با اولین تماس شما یکی از بهترین تعمیرکاران ما را برای تعمیر داکت اسپیلت شما اعزام خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت

اصلا داکت اسپیلت چیست؟

داکت اسپلیت یکی از رایج‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع در سطح جهان است، این سیستم همانند اسپلیت دیواری از یک قسمت داخلی که به آن هواساز می‌گویند و یک قسمت خارجی یا در اصطلاح به آن کندانسور می‌گویند، تشکیل شده است. هر دو قسمت اسپیلت خانگی توسط لوله‌های مسی به یکدیگر متصل می‌شوند و این قابلیت در آنها وجود دارد که هم عمل سرمایش و هم گرمایش محیط را انجام دهند.

فروشگاه ایران رادیاتور شاپ در ادامه مزایا و معایت داکت اسپیلت‌ها را نسبت به اسپیلت‌های دیواری و کولر گازی و شوفاژ و همینطور چیلر‌ها بیان می‌کند. با ما تا آخر این مطلب همراه باشید،

  • یکی از مزایای اصلی داکت اسپیلت‌ها یا اسپیلت‌های خانگی، استفاده از هوای برگشت جهت بالا بردن راندمان کاری دستگاه و مصرف سوخت کمتر است. یک نظریه اثبات شده وجود دارد که می‌گوید: “همواره هوای در جریان محیط از هوای ساکن محیط، تمیز و پاکتر است. به همین خاطر همیشه توصیه می‌کنند در داخل اتومبیل کمی شیشه ماشین را پایین دهید و یا پنجره هوای آزاد را باز کنید. دلیل این امر هم، کم شدن اکسیژن محیط به دلیل تنفس و آلوده بودن محیط به دلیل تجزیه مداوم مواد شیمیایی و اجسام در محیط است. “.فرض کنید که هوای خنک از خروجی داکت اسپیلت، محیط خانه یا محل کار شما را خنک می‌کند و از طرف دیگر هوای کهنه و گرم شده ی محیط را همچون مکنده ای از محیط خارج می‌کند این عامل باعث می‌شود تا هوایی با طراوت و پر اکسیژن را تجربه کنید و این از مزایایی است که اسپیلت خانگی را تضمین کننده سلامت افراد معرفی می‌کند.

مزایا و امکانات نمایندگی داکت اسپلیت در مارلیک

چه بخواهیم و چه نخواهیم، بخش عمده‌ای از انرژی که توسط رادیاتور یا شوفاژها و همینطور سیستم‌های گرمایش از کف و دیوار و … برای گرمایش خانه ما مصرف می‌شود، به هدر می‌رود! وجود لوله‌های طولانی و جریانات مداوم آب گرم، هدر رفتن گرما در دیوارخای خارجی و بخش‌های غیرموثر از محیط خانه ما و عوامل دیگر باعث شده است که این سیستم‌های گرمایشی جزو پر مصرف ترین و کم راندمان ترین سیستم‌های گرمایشی ساختمانی و صنعتی باشند. باید به شما بگوییم که رویکرد مدرنیزه شده این سیستم‌ها را میتوانیم به خوبی در اسپلیت‌های خانگی مشاهده کنیم. وجود لوله‌های کوتاه و همینطور کاهش هزینه‌های تهیه این سیستم نسبت به چیلر و مینی چیلر ها، آن‌ها را انتخاب اول محیط‌های خانگی و اداره کرده است (به جرات می‌توانیم بگوییم که هزینه تمام شده دستگاه‌های اسپلیت خانکی کمتر از نصف هزینه راه‌اندازی و خرید چیلرها و مینی چیلرها می‌باشد.)

مشاوره رایگان : 02165502756